Skip to content
Pokaż menu

Staruszkowo potrzebuje pomocy

Krystyna Seemayer dobrze prosperujący pensjonat zamieniła na przytulisko do starych i schorowanych psów. Dziś w Staruszkowie mieszka ich 43. Niestety pani Krystyna musi się wyprowadzić z Karpacza i potrzebuje pieniędzy na zakup nowego domu.


Takich psów jak Sonia w Staruszkowie jest więcej. Każdy z 43 czworonogów ma za sobą trudną przeszłość. U Pani Krystyny znalazły wreszcie spokojny dom i nieprzebrane pokłady miłości.

Pani Krystynie pomagają nie tylko ludzie z Polski ale także Anglii, Niemiec czy Stanów Zjednoczonych- przysyłają koce i karmę. Każdy pies ma książeczkę zdrowia i zapewnione regularnie wizyty weterynarza.

Pani Krystyna wraz z podopiecznymi musi wyprowadzić się z karpacza, ponieważ jej były mąż chce odzyskać nieruchomość . Kobieta znalazła nowy dom potrzeba jednak 160 tysięcy by go kupić. Dzięki między innymi naszym widzom udało się zebrać ponad 100 tysiecy złotych. Podrzeba jeszcze 40.

Jedno jest pewne: Pani Krystyna ma wokół siebie ludzi o wielkim sercu a Staruszkowo zawsze będzie miejscem gdzie kocha sie za nic.

Wpłaty dokonać można na konto: Krystyna Seemayer, 03 1060 0076 0000 3130 0131 9410, w tytule przelewu wpisując: „Darowizna dla Staruszkowa”

dodaj komentarz

Skomentuj

comments powered by Disqus