Skip to content
Pokaż menu

Ten wymarzony pierwszy raz

Rozterki młodości,dylematy i ten najważniejszy,wyczekany pierwszy raz.  Teatr Odnaleziony pod dyrekcją Łukasza Dudy przygotował spektakl o młodzieży,dla młodzieży ale nie tylko. 

Emocje, pożądanie, wielkie nadzieje i szybkie zderzenie z rzeczywistością. Ten pierwszy raz, bardzo intymny, wymarzony i wytęskniony okazuje się być próbą nie do przejścia dla bohaterów sztuki Michała Walczaka. On i Ona może i się kochają, może są dla siebie stworzenia ale… chęć doprowadzenia tej ważnej dla nich nocy prowadzi do wielu nieporozumień. Brak im spontaniczności. Czy ten pierwszy raz musi być tak skomplikowany? Czy miłość nie może być prostsza?

Teatr Odnaleziony przyzwyczaił nas przez lata, że prezentowane spektakle przyciągają tłumy. Nie inaczej było i tym razem. Świetne dialogi, dobrze dobrana muzyka sprawiły, że ten spektakl jest obowiązkowy nie tylko dla młodzieży czy ich rodziców ale dla każdego kto chce obejrzeć po prostu dobry teatr.
Sezon artystyczny 2015/2016 upłynie Teatrowi Łukasza Dudy pod hasłem „boski świat”. Możemy zatem spodziewać się jeszcze wielu interesujących wydarzeń artystycznych w Jeleniogórskim Centrum Kultury.
dodaj komentarz

Skomentuj

comments powered by Disqus