Skip to content
Pokaż menu

W Piechowicach kręcą zdjęcia do nowego serialu TVP

Na terenie Dolnego Śląska nagrywany jest najnowszy kryminalno-detektywistyczny serial Telewizji Polskiej-„Komisja morderstw”. W Piechowicach kręcony będzie 10-ty odcinek, który zatytułowano: morderstwo synchroniczne. W głównych rolach zobaczymy: Małgorzatę Buczkowską, Marcela Sabata, Pawła Małaszyńskiego i Krzysztofa Pieczyńskiego.


Serial „Komisja morderstw” opowiada o pracy grupy policjantów z Wydziału Spraw Niewyjaśnionych, którzy próbują rozwiązać sprawy sprzed wielu lat. W głównych rolach zobaczymy: Małgorzatę Buczkowską, Marcela Sabata i Krzysztofa Pieczyńskiego, który wcielił się w rolę podinspektora Macieja Stasińskiego, który musi rozwiązać także sprawę sprzed lat.W skład tytułowej komisji wchodzi także młody policjant, który dopiero zdobywa szlify.

Każdy odcinek to osobna zagadka, którą próbują rozwiązać policjanci. To także inna część Dolnego Śląska, którą widzowie mogą poznać. Ekipa serialu przywędrowała na trzy dni do Piechowic by nakręcić 10-ty odcinek serialu pod intrygującym tytułem: morderstwo synchroniczne.

Serial powstaje przy dużym zaangażowaniu urzędu Marszałkowskiego województwa dolnośląskiego. Oglądać go będzie można w Dwójce już jesienią.   

 


dodaj komentarz

Skomentuj

comments powered by Disqus