Skip to content
Pokaż menu

Weekend adrenaliny w Szklarskiej Porębie

Szklarska Poręba od kilku dni jest rowerową stolicą Polski. To wszystko za sprawą Bike Week – rowerowego festiwalu, który tego górskiego kurortu ściągnął kilka tysięcy miłośników jednośladów.

W sobotę, punktualnie o 11 ze Ski Areny Szrenica wystartowało 1150 zawodników rozpoczynając tym samym Bike Maraton. Podzielono ich na kilka grup wiekowych – każdy start robił ogromne wrażenie. Wszyscy uczestnicy mieli konkretne plany związane z imprezą.

Do startu każdy przykładał się bardzo solidnie by wypaść jak najlepiej. Również młodzi zawodnicy prowadzili intensywne treningi.

Bike Week to nie tylko impreza dla sportowców, ale też dla rodzin – zwłaszcza z małymi dziećmi. To dla nich organizatorzy przygotowali wiele atrakcji.

Nie zawiedli się również ci, dla których rowery służą głównie do widowiskowych akrobacji. To właśnie dla nich w skate parku zorganizowano specjalny konkurs. Działo się naprawdę dużo a to jeszcze nie koniec. Na sobotni wieczór organizatorzy zaplanowali koncerty Vava Muffin, L.U.C-a i Buki. Dla spragnionych większej dawki adrenaliny przewidziano loty balonem. 

Warto pamiętać o widowiskowym pokazie enduro oraz down hill-u. W niedzielę koniecznie przyjedźcie do Szklarskiej Poręby.  

dodaj komentarz

Skomentuj

comments powered by Disqus