Awanturwała się, groziła sąsiadce oraz uszkodziła drzwi – została zatrzymana

0
598

Policjanci z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze bezpośrednio po zdarzeniu zatrzymali 39-letnią kobietę podejrzaną o uszkodzenie mienia oraz o groźby karalne.

3 lipca 2022 roku, wieczorem policjanci pojechali zgłoszenie, z którego wynikało, że pod jednym z jeleniogórskich budynków awanturuje się kobieta, która następnie uszkodziła drzwi wejściowe.

Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że 39-letnia kobieta najpierw awanturowała się pod budynkiem w którym wynajmowała mieszkanie, wyzywała innych lokatorów, po czym wybiła podwójną szybę w drzwiach wejściowych, w których również wyłamała zamek. Swoim zachowaniem spowodowała straty w wysokości 2500 zł na szkodę
właściciela budynku. Na koniec 39-latka groziła śmiercią swojej sąsiadce. Kobieta była nietrzeźwa. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w jej organizmie wykazało 1 promil.

39-latka została zatrzymana w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia oraz do dalszych czynności. Teraz za popełnione czyny odpowie przed sądem, a grozić jej może nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

podinspektor Edyta Bagrowska