Festiwal Pirotechniki Filmowej w Zamku Czocha

0
1019

Już od dziś 13 (piątek) przez cały weekend w Zamku Czocha będzie się działo. III Festiwal Pirotechniki Filmowej  to niezwykłe wydarzenie dla miłośników kina, koneserów mocnych wrażeń i pasjonatów historii.

Podczas festiwalu widzowie obejrzą liczne inscenizacje łączące wyjątkowe sceny filmowe, historię, muzykę oraz efekty pirotechniczne.

Przez trzy dni średniowieczna twierdza stanie się areną spektakularnych pokazów nawiązujących do wybitnych i znanych obrazów z historii kinematografii polskiej i światowej. Wykorzystany zostanie potencjał Zamku Czocha jako lokacji filmowej dla dzieł nagrywanych w jego murach. Zamkowa atmosfera sprzyja także rozbudzaniu wyobraźni, nie zabraknie więc elementów science fiction i fantasy. 

Harmonogram wydarzenia znajdziecie tutaj.

Oprócz pokazów codziennie o godzinie 16.00 odbywać się będą warsztaty dla najmłodszych. A Ci nieco starsi codziennie, w godzinach 10:00-18:00 będą mogli podziwiać wystawę uzbrojenia i wyposażenia różnych armii (polskiej, niemieckiej, amerykańskiej, brytyjskiej, radzieckiej) z czasów II Wojny Światowej.

Wydarzenie jest biletowane, cennik również znajdziecie na stronie Zamku Czocha.

https://zamekczocha.com/wydarzenia/festiwal-pirotechniki-filmowej-2/