Festiwal Roślin w niedługo zawita do Legnicy

0
608

Festiwal Roślin zawita po raz pierwszy do Legnicy. Wydarzenie, które odbędzie się w weekend 22-23 października w Hali OSiR będzie rajem dla kochających niepowtarzalny i naturalny klimat. Organizatorzy po licznych wiadomościach zdecydowali się,że to “zielone święto” zawita również do Legnicy! Na uczestników czekają nowe odmiany roślin, wyselekcjonowane przez specjalistów z branży oraz wiele więcej!

Aby poczuć powiew świeżości, tradycyjnie szykujemy nowe odmiany, które przesyłacie nam w swoich propozycjach oraz te, które sami dla Was wyselekcjonowaliśmy” – zapowiada Łukasz, organizator Festiwalu Roślin.

Podczas Festiwalu Roślin uczestników czeka szeroka oferta doniczek, które zyskają nowe, modne wzory. Dodatkowo uczestnicy „zielonego” święta będą mogli zaopatrzyć się w literaturę dla początkujących. Pasjonaci natomiast będą mogli zaopatrzyć się w roślinne (i nie tylko) gadżety.

“”Wciąż odwiedzamy ogrodników i rozmawiamy z nimi, dbając o jak najlepszej jakości asortyment, tak aby inflacja nie wpłynęła na nas. Przyjdź i zobacz co dla Was przygotowaliśmy, a jeśli chcesz znaleźć u nas coś konkretnego, to napisz prywatną wiadomość, a zrobimy co w naszej mocy, aby to przywieźć – dodaje Łukasz, organizator wydarzenia.

Festiwal Roślin to rośliny doniczkowe prosto z hodowli – bez pośredników. Na cenówkach znajdują się nadrukowane przez organizatora ceny festiwalowe oraz ceny takiej rośliny w sklepach internetowych, aby jak przekonują gospodarze – pokazać uczestnikom oszczędność, którą zyskują. Każda z odmian będzie dostępna w dużych ilościach, niczym w hurtowni, ale oczywiście sprzedawana detalicznie. Do wyboru będą małe i duże rośliny oraz doniczki, tak aby każdy mógł wybrać coś dla siebie.

  • Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny.
  • Festiwal Roślin, 
  • Hala OSiR, ul. Lotnicza 52, Legnica
  • 22 października (sobota) 8:00-20:00 | 23 października (niedziela) 10:00-18:00