Inauguracja 64. Września Jeleniogórskiego – koncert Margaret w ramach Art&Glass Festiwal

0
758

Art & Glass Festiwal to  polsko-czeski jarmark sztuki i szkła, który odbędzie się na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze w dniach 3 – 4 września 2022 r. 

W imprezie weźmie udział kilkuset artystów, rzemieślników, animatorów i sprzedawców z obu krajów. W programie przewidziano pokazy obróbki szkła nad palnikiem, wypału ceramiki raku oraz kamionki i porcelany, wytwarzania biżuterii z możliwością zakupu, wykonywania mozaiki szklanej, wydmuchiwania szkła przy przenośnych piecach szklarskich, pokazów i warsztatów odlewniczych z brązu i aluminium, produkcji koralików i wiele innych pokazów rzemieślniczych. Wydarzeniom na jeleniogórskim rynku towarzyszyć będą niezwykle atrakcyjne i różnorodne  warsztaty dla dzieci i dorosłych.

W ramach festiwalu 3 września zapraszamy na koncert Margaret,  gdzie ? Na Placu Ratuszowym , start godzina 17.30. Wstęp na koncert będzie wolny.

Margaret to wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka, a zarazem jedna z najbardziej popularnych artystek młodego pokolenia. Na swoim koncie ma pięć studyjnych albumów, w tym dwa – „Add The Blonde” (2014) i „ Just The Two of Us” (2015) – nagrodzone platyną.