Jeżeli rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęcia, zadzwoń na policję!

0
2575

Publikujemy wizerunek mężczyzny, który w dniu 16 września 2020 r. o godz. 11:39 z terenu szkoły podstawowej w Kaczorowie przy ul. Pollaka 14 (gmina Bolków) dokonał kradzieży roweru górskiego m-ki BITWIN. Osoby, które rozpoznają sprawcę, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jaworze lub Komisariatem Policji w Bolkowie.

Komenda Powiatowa Policji w Jaworze oraz Komisariat Policji w Bolkowie prosi o informację od osób, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć lub mają jakąkolwiek wiedzę na temat kradzieży roweru górskiego m-ki BITWIN.

Do zdarzenia doszło 16 września 2020 r. o godz. 11:39 na terenie szkoły podstawowej w Kaczorowie (gmina Bolków). Przed dokonaniem kradzieży jednośladu, o godz. 10:30 mężczyzna robił zakupy w sklepie spożywczym w Kaczorowie. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery sklepowego monitoringu. Jak wynika z poczynionych w sprawie ustaleń, mężczyzna może być mieszkańcem Jeleniej Góry lub powiatu jeleniogórskiego.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach, a posiadane przez nich informacje mogą przyczynić się do ustalenia sprawcy kradzieży roweru, proszone są o kontakt z:

  • Komendą Powiatową Policji w Jaworze dzwoniąc pod nr telefonu: 47 87 45 200 lub mailowo: kpp@jawor.wr.policja.gov.pl,
  • Komisariatem Policji w Bolkowie dzwoniąc pod nr telefonu: 47 87 45 400, 47 87 45 408 lub mailowo: tomasz.sienkiewicz@jawor.wr.policja.gov.pl