Kursy dla uczniów klas ósmych i maturzystów

0
183

Prezydent Miasta Jeleniej Góry zachęca rodziców i uczniów naszego miasta do skorzystania z bardzo atrakcyjnej oferty kursów dla uczniów klas ósmych i maturzystów prowadzonych w formule online (1x w tygodniu), które mogą przygotować uczniów do egzaminu kończącego edukację w szkole podstawowej i egzaminu maturalnego z zakresu matematyki, j. polskiego i j. angielskiego. Kursy startują z początkiem grudnia.

Dzięki współpracy Miasta Jelenia Góra z Fundacją Miasto i Lecturus Spin-off Uniwersytetu Warszawskiego udało się wynegocjować dla mieszkańców bardzo konkurencyjny opust od ceny podstawowej kursu w wysokości 75%. 

Co zyskają uczniowie?
    • dowiedzą się, jakie są strategie rozwiązywana zadań egzaminacyjnych
    • omówią z nauczycielem kluczowe zagadnienia egzaminacyjne
    • zrozumieją, z czym mają problem na lekcjach w szkole
    • nadrobią zaległości

Co otrzymają rodzice?
    • korzystną cenę za kurs przygotowujący do egzaminów
    • 218,75 zł za kurs z jednego przedmiotu przy cenie podstawowej za kurs 875 zł
    • wsparcie i pomoc dla swoich dzieci

Kurs dla uczniów klas ósmych oraz dla maturzystów składa się z 25 godzin lekcyjnych (jeden przedmiot) prowadzonych w formule online (1x w tygodniu). Lekcje odbywają się na platformie e-learningowej Lecturus Junior w formie wykładów i ćwiczeń przy wsparciu nauczyciela, z wykorzystaniem różnego rodzaju aplikacji i materiałów multimedialnych dedykowanych konkretnym przedmiotom, z dostępem do VOD z minionych lekcji. Uczniowie mają do wyboru 3 przedmioty egzaminacyjne.

Zajęcia są prowadzone przez certyfikowanych trenerów oświaty, nauczycieli z całego kraju, laureatów konkursu Nauczyciel Roku z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć online. Kursy są realizowane zgodnie z podstawą programową Ministerstwa Edukacji i Nauki, z wykorzystaniem systemu najwyższej jakości technologicznej i najwyższym poziomie bezpieczeństwa Cisco Webex.

Jesteś rodzicem lub uczniem? Pomożemy Ci ogarnąć lekcje!

Kursy to szansa dla naszych dzieci na lepsze wyniki w nauce, to wyrównanie barier i poprawienie dostępności do wiedzy, jakiej do tej pory nie było w polskiej przestrzeni edukacji.
LECTURUS Spin-off Uniwersytetu Warszawskiego łączy doświadczenie najlepszej kadry, nowoczesne narzędzia nauki i komunikacji on-line sprawdzone podczas pandemii, powszechnie dostępne na smartfonie, laptopie czy komputerze. Partnerem Lecturus Sp. z o.o. jest fundusz inwestycyjny TISE SA Towarzystwo Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych, który tworzą instytucje zajmujące się finansowaniem projektów społecznych i etycznych. Lecturus jest twórcą i skutecznie wdraża od 2020 roku platformy nauczania on-line. Dowiedz się więcej na www.lecturusjunior.pl.

UMJG