Nagroda Karkonosz 2021 – zgłoś kandydata

0
773

Krzysztof Wiśniewski, Starosta Karkonoski, ogłasza konkurs o Nagrodę Starosty Karkonoskiego „Karkonosz” 2021. Nagrody Starosty Karkonoskiego „Karkonosz” są wyrazem uznania za zaangażowanie w rozwój gospodarki turystycznej i promocji regionu. Do kogo w tym roku powędrują statuetki?

Gorąco zachęcamy burmistrzów, wójtów miast i gmin powiatu karkonoskiego, przewodniczących organizacji reprezentujących stowarzyszenia lub związki turystyczne oraz laureatów nagrody „Liczyrzepa”/”Karkonosz” z ubiegłych lat, do zgłaszania swoich kandydatów do nagrody.

Celem konkursu jest wyróżnienie i nagrodzenie pracy usługodawców i gestorów oraz osób przyczyniających się do promocji powiatu karkonoskiego, stanowiącej kluczowy czynnik rozwoju turystycznego powiatu karkonoskiego.

W konkursie o Nagrodę Starosty Karkonoskiego „Karkonosz” mogą uczestniczyć:

  • obiekty hotelarsko – turystyczne,
  • produkty turystyczne,
  • osoby, zespoły osób, instytucje przyczyniające się do promocji lokalnej, ogólnopolskiej i zagranicznej,
  • referaty promocji miast i gmin Powiatu Karkonoskiego,
  • zarządy stowarzyszeń, związków klubów i innych organizacji turystycznych przyczyniających się do budowy atrakcyjnego wizerunku powiatu.

Termin zgłoszenia kandydatur upływa 31 sierpnia 2021 r. Regulamin i zgłoszenie można pobrać na stronie: http://powiatkarkonoski.eu/1547-karkonosz-2021-zglos…