Odkryj możliwości rozwoju zawodowego podczas Transgranicznej Giełdy Pracy w Jeleniej Górze!

0
370

Prezentacja ofert pracy, doradztwo zawodowe, pomoc w zakresie zakładania własnej działalności gospodarczej – te i wiele innych tematów dotyczących możliwości rozwoju zawodowego pojawi się już 24 maja w trakcie Transgranicznej Giełdy Pracy, na którą zaprasza KARR S.A.

Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego od lutego, minionego roku z powodzeniem realizuje projekt „Wspólnie dla Ukrainy”, mający na celu koordynację integracji uchodźców z Ukrainy, pomoc w zakwaterowaniu i organizację możliwości zawodowych.

W ramach programu zrealizowana zostanie również Transgraniczna Giełda Pracy w Hotelu Europa (Jelenia Góra, ul. 1 Maja 16). Wstęp jest bezpłatny, a w czasie wydarzenia będzie można m.in.:

– zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy;

– zasięgnąć porady fachowców w kwestii założenia własnego przedsiębiorstwa;

– skorzystać z podpowiedzi nt. szans rozwoju swojej firmy;

– promować swój biznes;

– nawiązać nową sieć kontaktów.

„Zaproszenie skierowane jest zarówno do osób poszukujących zatrudnienia, jak również do pracodawców. KARR daje możliwość zaprezentowania swojej działalności, a przy tym do poznania i rekrutowania potencjalnych osób do pracy” – Hubert Papaj Prezes KARR.

Szczegóły: https://karr.pl/transgraniczna-gielda-pracy-w-hotelu-europa/

Formularz dla wystawców: https://forumsystem.eu/konferencja/56

…………………………………………

Projekt CZ.11.4.120/0.0/0.0/22_037/0003264: „Wspólnie dla Ukrainy” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy INTERREG V-A Republika Czeska-Polska 2014-2020