Pobiegnij w Półmaratonie Jeleniogórskim! 

0
302

Już tylko do końca marca można skorzystać z niższej opłaty startowej, zarówno jeśli chodzi o półmaraton, jak i o Jeleniogórską Dziesiątkę. Oba biegi odbędą się 16 kwietnia i wystartują z Placu Piastowskiego w uzdrowiskowej części Jeleniej Góry – Cieplicach-Zdroju.

Zapisy i rejestracja zawodników dostępne są pod tym linkiem:
https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=7432

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich entuzjastów biegania i namawiają do wspólnej biegowej inauguracji kolejnego sezonu. „Bieg z widokiem na góry” to jedyna w roku, niepowtarzalna okazja do pokonania niezwykle urozmaiconej i widokowej trasy u stóp Karkonoszy. Widokowo i krajobrazowo Półmaraton Jeleniogórski bije konkurencję na głowę!

„Już teraz na listach startowych mamy ponad 800 osób, a chętnych do startu wciąż przybywa. Warto zapisać się już teraz żeby zapewnić sobie pełen pakiet startowy i udział w biegu”– mówią organizatorzy.

Cały czas ulgowa opłata startowa obowiązuje mastersów 60+ (zawodników urodzonych w 1963 roku i starszych) oraz klasyfikację rodziców z dziećmi w wózkach, bo taka właśnie kategoria jest na obu dystansach jeleniogórskiej imprezy. Ponadto w XI Półmaratonie Jeleniogórskim i Jeleniogórskiej Dziesiątce mamy oczywiście klasyfikację open, kategorie wiekowe i klasyfikacje drużynowe. Reszta opłat startowych wzrasta od 1 kwietnia!

W ramach XI Półmaratonu Jeleniogórskiego zostaną rozegrane 1. Mistrzostwa Jeleniej Góry w półmaratonie. Klasyfikacja ta będzie prowadzona dla kobiet i mężczyzn – mieszkańców miasta.

Półmaraton Jeleniogórski będzie też drugą tegoroczną imprezą w klasyfikacji Półmaratony Dolnośląskie, stworzonej wspólnie z organizatorami półmaratonów w Sobótce (ten bieg już za nami), Wałbrzychu i Świdnicy. Dla wszystkich, którzy ukończą cztery półmaratony będą medale, a dla najlepszych statuetki Sudeckiego Muflona. W Jeleniej Górze na finiszerów również czekać będą na mecie medale, a poza tym ciepły posiłek, bufet – meta i tłum kibiców. Jak zwykle gwarantujemy również gorącą i radosną atmosferę”- dodają.

Więcej informacji o Półmaratonie Jeleniogórskim: https://jelenia.superbieg.pl