Pokłócił się z właścicielem, a złość wyładował na jego aucie

0
638

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie samochodu zaparkowanego na jednej ulic w mieście.Mężczyzna wybił w nim wszystkie szyby oraz wyrwał 2 lusterka. Wandal swoim zachowaniem spowodował straty w wysokości ponad 5 tysięcy złotych.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali 28-letniego mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie mienia.

Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło pod koniec grudnia ubiegłego roku w Jeleniej Górze. 28-latek uszkodził zaparkowany na jednej z ulic samochód marki Renault, wybił w nim wszystkie szyby oraz wyrwał 2 lusterka. Swoim zachowaniem spowodował straty w wysokości ponad 5 tysięcy złotych.

Powiadomieni o przestępstwie policjanci na podstawie zebranych informacji oraz po analizie z nagrań kamer monitoringu wytypowali i zatrzymali 28-latka jako podejrzewanego o jego popełnienie. Zatrzymany oświadczył, że tego czynu dopuścił się gdyż pokłócił się z właścicielem, a następnie złość wyładował na jego samochodzie.

Jeleniogórzanin za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

podinspektor Edyta Bagrowska