Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o ugodzenie nożem jeleniogórzanki

0
712

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który nożem ugodził kobietę. Poszkodowana trafiła do szpitala.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w wyniku podjętych działań ustalili, a następnie zatrzymali 43-letniego mężczyznę bez stałego miejsca zamieszkania podejrzanego o uszkodzenie ciała.

Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło 30 sierpnia br. w Jeleniej Górze. Tego dnia w mieszkaniu pokrzywdzonej zjawił się 43-latek wraz ze swoją znajomą. Pomiędzy mężczyzną, a lokatorką doszło do nieporozumienia, w wyniku którego mężczyzna przewrócił kobietę na ziemię, a następnie zadał jej cios nożem w okolice szyi. Po zdarzeniu uciekł. Pokrzywdzona trafiła do szpitala.

O zdarzeniu powiadomieni zostali również policjanci, którzy rozpoczęli poszukiwanie napastnika. Na podstawie zebranych w tej sprawie informacji wytypowali, a następnie zatrzymali osobę podejrzewaną o popełnienie tego czynu. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

43-latek trafił do policyjnego aresztu. Teraz za popełnione przestępstwo grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

podinsp. Edyta Bagrowska