Rowerem na Śnieżkę- pod hasłem „Pokonaj siebie, pomóż innym”

0
703

4 września br. policjanci z jeleniogórskiej komendy– podkom. Dariusz Barczyński oraz podinsp. Piotr Urbaniak wzięli udział w kolejnej edycji imprezy Rowerem na Śnieżkę, która odbyła się pod hasłem „Pokonaj siebie, pomóż innym”.

Na ponad 300 uczestników podkom. Dariusz Barczyński zajął w klasyfikacji ogólnej 28 miejsce, wiekowej 14, drugi z policjantów w klasyfikacji ogólnej zajął 167 miejsce, a wiekowej 69. Impreza ta miała charakter charytatywny.

Organizatorami imprezy był Rotary Klub Karpacz Karkonosze oraz Urząd Miasta Karpacz i Karkonoski Park Narodowy. Jest to już ostatnia impreza rowerowa z cyklu Korona Karkonoszy, która obejmuje 2 kultowe podjazdy w Karkonoszach: Rowerem na Szrenicę oraz Rowerem na Śnieżkę. Udział w niej wzięło ponad 300 uczestników. Policjant Dariusz Barczyński wjechał na Śnieżkę ( 1602 m n.p.m) jako 28, a w klasyfikacji wiekowej zajął 14 miejsce, drugi z funkcjonariuszy w klasyfikacji ogólnej zajął 167 miejsce, a w wiekowej 69. Impreza ta miała charakter charytatywny.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii wiekowych zostali wyróżnieni pucharami.

podinsp. Edyta Bagrowska