Survival Race KIDS w Karpaczu- zmiana terminu

0
1133

“Dzień dobry,w związku z ostatnią konferencją Ministerstwa Zdrowia i wydłużeniem aktualnych obostrzeń (covid-19) jesteśmy zmuszeni do przeniesienia Survival Race KIDS w Karpaczu na nowy termin 22-23 maja 2021.

Czujemy się w pełni odpowiedzialni za zdrowie oraz bezpieczeństwo naszych uczestników i w związku z ostatnimi okolicznościami musimy zachować wszelkie środki ostrożności. Wszystkie zakupione do tej pory bilety zachowują swoją ważność i zostały automatycznie przepisane na niedzielę, 23 maja“- informuje organizator.

Survival Race KIDS to przygoda pełna pozytywnych emocji i wyzwań dla dzieci w wieku 3-13 lat.

Na specjalnym torze z przeszkodami każdy uczestnik poczuje się jak bohater i skutecznie rozładuje drzemiące w nim pokłady energii! Mali Wojownicy będą musieli pokonać między innymi wodną zjeżdżalnię, pajączka, “Kulkożercę” czy miniaturową wersję kultowej przeszkody – rampy. Na trasie nie zabraknie błota – dzieciaki będą mogły się bezkarnie wybrudzić! Uczestnicy otrzymają pamiątkowe medale oraz gadżety i będą mogli skorzystać z dodatkowych atrakcji.

Trzy poziomy trudności dopasowane są do kategorii wiekowej:

  • na Krasnali (3-6 lat) czeka ok. 700 metrów trasy,
  • Piraci (7-10 lat) przebiegną ok. 1400 metrów,
  • Ninja (11-13 lat) pokonają ok. 2 kilometry.

Zakup pakietu startowego to także wspieranie działalności charytatywnej. Z każdego biletu część kwoty zostanie przeznaczona na karmę dla zwierzaków z lokalnych schronisk.

Miejsca są limitowane! Zapisy na: www.survivalrace.pl/kids