W sobotę poznamy nowe Miss Województwa Dolnośląskiego 2022

0
680

Już w najbliższą sobotę 18. czerwca w Concordia Design na wyspie Słodowej, w samym sercu Wrocławia odbędą się Gale Finałowe Miss Nastolatek oraz Miss Województwa Dolnośląskiego 2022 – najbardziej prestiżowego i najważniejszego konkursu piękności w woj. Dolnośląskim.

Wyłonione laureatki konkursu będą reprezentować województwo w Narodowym Konkursie Piękna Polska Miss jesienią 2022 roku!

O koronę najpiękniejsze nastolatki roku 2022 pretendują 33 finalistki, natomiast o tytuł Miss Województwa Dolnośląskiego w tym roku w finale pretendują 54. kandydatki. Tradycyjnie jak co roku zostaną przyznane również tytuły Miss Wrocławia, Miss Nastolatek Wrocławia oraz Miss Studentek. 

Gale finałowe poprowadzą:
– Kamila Świerc – Miss Polski 2017
– Karolina Wiltowska – Miss Dolnego Śląska i IV Wicemiss Polski 2019
– Paulina Karasiuk – Miss Wrocławia 2019

Wydarzenie swoimi występami uświetnią Paweł Tur, Adi Kowalski, Agnieszka KOVA Kowalczyk oraz Kinga Bogdańska – finalistka konkursu edycji 2021.

Komu swoje korony przekażą ubiegłoroczne laureatki konkursu? Kto będzie reprezentował Dolny Śląsk w ogólnopolskim etapie konkursu? O tym wszystkim dowiemy się już w najbliższą sobotę!

Bilety na wydarzenie dostępne na portalu evenea https://app.evenea.pl/event/finalmissdolnegoslaska

dla osób które nie będą mogły być na miejscu na gali przewidziana jest transmisja live z wydarzenia. Jeśli jest możliwość prosimy o opublikowanie linków do transmisji najwcześniej dzień przed wydarzeniem, czyli w piątek 17/06/2022.

Gala Miss Województwa Dolnośląskiego (godz. 20:00) – https://youtu.be/0a0u69U6Q44

Gala Miss Nastolatek Województwa Dolnośląskiego (godz. 14:00) – https://youtu.be/G-stD0q7ttM