Włamał się i okradł samochód- został zatrzymany przez policjantów

0
650

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który włamał się i okradł samochód zaparkowany na jednym z jeleniogórskich parkingów w centrum miasta. Jego łupem padło mienie o wartości 560 zł. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz za popełnione przestępstwo grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali  31-letniego mężczyznę bez stałego miejsca zamieszkania podejrzanego o kradzież z włamaniem do samochodu.

Jak ustalili funkcjonariusze, 31-latek  na początku września 2020 roku włamał się i okradł pojazd zaparkowany na jednym z jeleniogórskich parkingów w centrum miasta. Jego łupem padło mienie o wartości 560 złotych. Były to narzędzia i pendrive.

Powiadomieni o przestępstwie policjanci rozpoczęli poszukiwanie osoby, która dopuściła się tego czynu. Na podstawie zebranych w tej sprawie informacji oraz analizy nagrań z kamer monitoringu miejskiego wytypowali i zatrzymali 31-latka jako podejrzewanego o popełnienie tego przestępstwa. 

Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

Teraz za popełnione przestępstwo grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

podinspektor  Edyta Bagrowska